Pff dat was een verrassing. Gisteren werken, kom ik daar. Vraagt mijn college ‘Ben je nerveus?’ Ik:’ Nerveus, nee, waarom?’
Mag ik alles al in mijn uppie doen. Ooink.
‘oh oke, is goed. Tot morgen’
Voor wie het nog niet wist, gehoord had ik heb er een baan bij, bij het tankstation in Inzell. ongeveer 20 uur per week. Waarschijnlijk altijd ’s avonds. Maar verder met het verhaal/ belevenis(ik weet niet welk woord er beter past, kiezen jullie maar.)
Gelukkig ging alles goed, tot het afsluiten. Al een paar keer gedaan, no problemo. Wel dus. Hij ging niet knipperen, watie wel hoort te doen. Nog een paar keer proberen. Toen maar de chef gebeld. ‘ Is alles afgesloten? Is de nood deur, 2x op slot?’ ik: Jep, 2 x’. ‘Nou doe dat nog maar eens.’
Ikke braaf doen wat de chef zegt. En ja hoor, het alarm begint met loeien. Wat een pokke herrie. Maar de chef kwam er nu toch maar aan. Maar om een lang verhaal kort te maken, hij was dus wel goed op slot…. Maar waarom dat verrekte ding niet knipperde…. Want met de chef er bij ging hij wél knipperen! Nou ja kijken hoe het vanavond gaat..
Verder leuk werk!! Goed voor mijn Duits. en verder peace of cake. want bekend werk, heb mogen oefenen én het is nog een super rustig in dit tijd van het jaar. Maar een voordeel Druk of niet. Hij blijft toch altijd open, dus werk heb ik!!!!!
Wat zijn jullie lievelings geurtjes? (qua chocolade, aardbei, vanille, pepermunt en wat al zo meer?)
Liefs Anja
P.s. Ik hoor zo weinig van jullie, leven jullie daaro nog?
Oh dat zal wel spannend geweest zijn! Hoe zijn de volgende dagen verlopen?