Lieve Luitjes,
Misschien heb je al een bericht voorbij zien komen. Test berichten etc. etc.
Maar het is een feit dat FollowMoMove nu daadwerkelijk een eigen domein heeft. Houree!
Dat maakt het heel wat makkelijker de boel te onthouden en in te typen! Verder zijn er kleine dingen veranderd. Verder niks.
Eén van die dingen is dat je je opnieuw moet opgeven om mijn blog te volgen. Dit kan via Bloglovin’ ( is aan te raden als je meer blogs volgt)
Of via email. Dat is heel simpel, je tikt je e-mailadres in, drukt op abonneren en dan krijg je een mail in je Inbox. In die mail staat een link. Daar MOET je dan op klikken. Doe je dat niet? Dan blijf je niet op de hoogte want je krijgt dan geen mail als er een nieuwe blogpost online komt!
Komende tijd is het mogelijk dat er nog meer kleine aanpassingen zijn, maar het meeste en het grote is al gedaan. Gelukkig want het snoept meer tijd weg dan verwacht. zo’n eigen domein in orde maken.
Maar één voordelen dat het heeft, in principe zijn er op dit moment geen links te vinden die naar een lege pagina lijden!
Maar dit heugelijke nieuws gaat natuurlijk niet zomaar voorbij! Nee echt niet!
De komende weken gaan jullie het merken, want het is gelijk in aanloop voor mijn 23ste verjaardag. Dus we gaan feest vieren! Zondag is de aftrap! Dus trek je lekkerste of je leukste kloffie uit de kast. Poets je haar op. Kam je tanden. Of was het nou andersom. Poets je tanden en kam je haar op?
You get it!
Hey! Ik heb je genomineerd voor de One Lovely Blog Award! Je kan mijn post hier vinden: https://theyapage.wordpress.com/2015/09/12/one-lovely-blog-award/
Gefeliciteerd! Ik hoop dat je het leuk vind!
Dankjewel! Super leuk! Kijken of ik aan de 15 ga komen. Nog een vraagje, het mag toch wel in het NL’s? ivm de meeste lezers toch van die origine zijn.
Kleine aanpassing: FollowMeMove is gewoon aan elkaar geschreven!